Izolacja natryskowa

izolacja natryskowa

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTORA – SZEROKI ZAKRES USŁUG BUDOWLANYCH

Jesteśmy firmą budowlaną, która specjalizuje się w dociepleniach pianą PUR, budowie domów szkieletowych, , zabudowach płytami GK, elewacjach, budowie dachów oraz szpachlowaniu ścian. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do realizacji każdego projektu. Zawsze stawiamy na jakość i dokładność wykonania, a nasi klienci mogą liczyć na naszą pełną pomoc i wsparcie na każdym etapie prac.

Firma Wymarzony Dom ze Stargardu, to jednostka, której powierzycie nie tylko ocieplenie poddasza pianą, izolacje PUR fundamentów, ścian, stropów, piwnic, czy wykonanie poliuretanowo-silikonowego zabezpieczenia dachu płaskiego – ale budowę całego domu w technologii szkieletowej. Zapewniamy szybką i precyzyjną realizację wszystkich prac związanych z postawieniem domu.

Budujemy domy szkieletowe, które są doskonałą alternatywną dla tradycyjnych, murowanych budynków. Ich konstrukcja jest solidna i trwała. Charakteryzują się również dobrymi parametrami izolacyjności termicznej i akustycznej. Do ich produkcji wykorzystujemy najlepsze jakościowo drewno suszone.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć pracę nad swoim wymarzonym projektem.

 

Certyfikat Autoryzacji LALLAFOM® USA